FASHION

ANIMAL PRINT TRENDEM JESIENI

Ciepła i słoneczna jesień zaowocowała kilkoma spontanicznymi wyjściami w miasto, oto kolejna propozycja na jesienne dni. Wydaje się, że animal print to największy trend tego roku. Pojawia się na płaszczach, spódnicach, a nawet na butach. Godnym uwagi jest też fakt, że zwierzęcy deseń jest dzisiaj wyjątkowo aktualny.

W szczególności wzór z lamparta oraz skorki wężowej przetrwał już wiele sezonów i był noszony przez stylowe kobiety na całym świecie. Szczerze to nie przypuszczałam, że ten trend w takim stopniu podbije kolejny sezon w modzie. W zasadzie jest to trend, który w ciągu ostatnich lat, pojawiał się dość często. Pamiętam swoje pierwsze wyjścia na imprezie, około 2004 roku. Wówczas wtedy nie wyobrażałam sobie wyjścia bez moich ukochanych topów w zwierzęcym nadruku ze sklepu Orsay. Co ciekawe mój ówczesny „crash” do dzisiaj pamięta te „topiki”. Z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, że królowe stylu takie jak Kate Moss czy Kendall Jenner noszą cętki. Wydaje się, że animal print to główny trend na całym świecie.

Animal trend uwielbiam!

Moją dzisiejszą stylizacje opisują 3 słowa – szyk, elegancja, szaleństwo. Nie bez powodu wybrałam długą sukienkę właśnie w taki zwierzęcy deseń. Co sadzicie o tego typu połączeniu?

 

Sukienka – Stradivarius
Buty – Stradivarius
Kurtka – TOP SHOP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *