Vegane-Schmuck
WEGANIZM

BABY TURNS BLUE AKCESORIA WEGAŃSKIE: THE EDGY VEGGIE

Niektórzy mogą kojarzyć wegańską modę z hipisami. Ale Baby Turns Blue zmienia ten stereotyp raz na zawsze. Baby Turns Blue jest wegańską marką zatwierdzoną przez PETA, prowadzoną przez kobiety. Marka używa materiałów przyjaznych dla środowiska i techniki zero waste, aby stworzyć wegańskie akcesoria z charakterem i trochę kinky. W ofercie znajdziecie zarówno wegańskie paski i wegańskie bransoletki, ale również chokery, obroże, a nawet uprzęże – sexy akcesoria! Wegańskie akcesoria sa ręcznie wykonane w paryskim atelier, które są przeznaczone dla kobiet odważnych, o nieokiełznanym poczuciu zmysłowości i seksualności. Kiedy po raz pierwszy odkryłam Baby Turns Blue, była to miłość od pierwszego wejrzenia!

Dla wegańskich czytelników mojego bloga mam specjalny rabat PAULA20 – 20 % off  na cały asortyment w online sklepie! Ten piękny wegański chocker zamówiłam właśnie tutaj!

weganskie-akcesoria

🥑 Wegańska skóra z odpadów owocowych

Prawdopodobnie najbardziej znaną imitacją skóry wykonaną z odpadów owocowych jest skóra ananasowa – Piñatex. Zgodnie z koncepcją Cradle to Cradle, jest to produkt uboczny zbioru owoców. Oprócz tego stosowane są również inne włókna owocowe, na przykład skóra jabłkowa

🥑 Wegańska skóra z odpadów roślinnych

Najbardziej znany wegański materiał to MuSkin – jest to skóra z grzybów. Jest ona bardzo elastyczna i wodoodporna. Stosowane są tu wyłącznie naturalne materiały, a chemia jest całkowicie wyeliminowana.

🥑 Wegańska skóra z korka

Korek – czyli kora dębu korkowego – jest materiałem, który podlega recyklingowi i jest przyjazny dla środowiska. Ponadto wyroby z korka są lekkie i elastyczne, co kwalifikuje je jako idealny materiał na wegańskie buty i paski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *