dr. martens
FASHION

JAK DBAĆ O WEGAŃSKIE MARTENSY?

Wegańskie buty od Dr. Martensa staja się coraz bardziej popularne, co mnie bardzo cieszy! Materiały wegańskie również potrzebują dodatkowej pielęgnacji, aby zapewnić nam przyjemność przez długi czas. Regularna pielęgnacja pozwala zachować elastyczność materiałiu. Najlepszym sposobem na pielęgnację butów wegańskich jest spray wodoodporny, który może znacznie wydłużyć żywotność Twoich wegańskich ekologicznych butów. Gładkie cholewki mają podobne właściwości do skóry i również wymagają regularnego nawilżania, aby zachować elastyczność. Zabrudzenia można usunąć tylko za pomocą szczotki lub wilgotnej gąbki. Usuwanie plam w tym miejscu powinno być dość łatwe.
Ponieważ skóra wegańska nie jest produktem pochodzenia zwierzęcego, wegańskie Dr. Martens nie wymagają tyle pielęgnacji, co zwykłe Dr. Martens. Dr. Martens sprzedaje jednak balsam Wonder. To cudo zostało zaprojektowane tak, aby wydobyć to, co najlepsze z Docsów. Niestety Wonder Balm jest wykonany z wosku pszczelego i dlatego nie jest wegański. Dlatego dla większości wegan nie wchodzi to w rachubę. Wegańską pastę do butów można zamówić na przykład w niemieckim sklepie Anifree Shoes.

Powierzchnie takie jak poliuretan można w rzeczywistości czyścić z brudu za pomocą szczotki i wilgotnej szmatki. Przebarwienia można potraktować wegańską pastą do butów w odpowiednim kolorze. Pielęgnacja wegańską pastą do butów zachowuje elastyczność materiału..

doc martens.

Na tych zdjęciach możecie również zobaczyć pierwszy strój z moimi nowymi Dr Martensami! Wegańskie Docs są zaskakująco bardzo wygodne, mimo że są syntetyczne.  Moja srebrna para to oczywiście wegańskie Dr. Martens Molly Vegan Silver.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *