kombinezon w groszki
FASHION

KOMBINEZON W GROSZKI NA WIOSNĘ/LATO 2019

W tym sezonie rzeczywiście kombinezon w groszki stal się turbo hitem! Nigdy nie byłam przekonana do kombinezonów we wzory czy kwiaty, ponieważ niekoniecznie dobrze się na mnie układają. Wyglądam jakbym była z tylu bardzo dobrze zbudowana, co nie jest do końca prawda, chociaż może trochę jest 😉 Z tego względu niekoniecznie dobrze czuje się w kombinezonach we wzory. Dlatego znalazłam na to dobry sposób – buty na obcasie. Te widoczne na zdjęciach są z Just Fab mają wysoką platformę i obcas, są również ze skory ekologicznej nubuk. Jeśli eleganckie szpilki zamienimy na płaskie sandały albo trampki uzyskamy super casualowy look do pracy czy wyjście ze znajomymi. Wówczas nawet taki dość kontrowersyjny kombinezon w groszki będzie prezentował się fantastycznie!

POLKA DOT JUMPSUIT

This season, all polka dot, floral and patterned jumpsuits are a hit! I have never been convinced to jumpsuits because they do not necessarily look good on me. I look as if I was well built, which is not entirely true, although it may be true a bit. 😉 Therefore, I don’t not necessarily feel good in overalls that have patterns. However, I found a good solution to this issue. The shoes visible in the pictures from Just Fab have a platform and heel, they are also made of organic nubuck leather. If we change the heels for sandals or sneakers, we will get a casual look to work.

polka dot jumpsuit

 

MANGO KOMBINEZON Z DOMODI

 

KOMBINEZON W GROSZKI — JAKI WYBRAĆ

Godne uwagi jest to, że dobierając dosłownie jeden element garderoby mamy gotowa cala stylizacje, wystarczy uzupełnić ja jedynie dodatkami. Ja ostatnio przekonałam do kombinezonu w groszki z Mango, idąc na urodziny. Taki czarny lub granatowy kombinezon w groszki jest ponadczasowy i często wraca do trendów! W sezonie letnim hitem będzie kombinezon w grochy w różowym, pomarańczowym lub zielonym kolorze.

A Wy o sadzicie o takiej stylizacji?

POLKA DOT JUMPSUIT

By choosing one piece of clothing, we have the whole stylization ready, just suplement it with accessories. I recently became convinced to a jumpsuit with patterns from Mango while I was going to a birthday party. Such a dark polka dot jumpsuit is timeless and keeps coming as trendy! A polka dot jumpsuit in pink, orange or green colour will be a big hit of the summer season The jumpsuit is from the collection.

What do you think about this stylization?

TS16W09PBLK_F_1
0787021087_6_1_1

 

TOP SHOP JUMPSUIT
ZARA JUMPSUIT

 

polka dot jumpsuit

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *