keratin-blond
LIFESTYLE

RÓŻNICA MIĘDZY KERATYNĄ, BOTOXEM A NANOPLASTIĄ

CZYM JEST BOTOX NA WŁOSY?

Zabieg botoksu, dzięki zawartym w nim aminokwasom, przywraca życie włosom. Pęknięcia, które powstały w korze włosowej z różnych przyczyn: farbowanie, prostowanie, częste stylizacje… Naukowcom udało się wyizolować cudowną cząsteczkę, pozwala nam ona całkowicie zamknąć łuskę włosa. Wspomaga odrastanie włosów, ale przede wszystkim naprawia zniszczone końcówki i przywraca jedwabistość.

Hair Botox jest najnowszą generacją cudownego leczenia włosów. Naturalna i organiczna formuła, która ma dodatkową zdolność do restrukturyzacji bardzo zniszczonych włosów oraz pomaga kontrolować tłustą i suchą skórę głowy. Kuracja Botox generuje swoją moc z ekskluzywnej mieszanki naturalnych enzymów, aktywnego kolagenu, keratyny, kwasów tłuszczowych, olejów, omega-3, protein i aminokwasów.

keratin-blond

CO TO JEST ZABIEG KERATYNOWY

Keratynowy zabieg jest zabiegiem wygładzającym, który może wypełnić porowatość Twoich włosów i dostarczyć brakujących protein.
W wyniku zabiegów chemicznych lub po prostu z wiekiem tracimy proteiny, co sprawia, że nasze włosy stają się suche, zniszczone i puszące się.
Poprzez naprawę zewnętrznej warstwy włókna włosa, keratyna pomaga wygładzić, chronić, zmiękczyć oraz wzmocnić nasze włosy. Zabieg keratynowy skróci czas suszenia Twoich włosów o 50-70%.

CZYM JEST NANOPLASTIAY

Jest to innowacyjny zabieg i odbudowa włosów. Sprawdzona w praktyce skuteczna metoda prostowania, która zapewnia zdrowy wygląd.

Podstawą produktu są aminokwasy i kolagen. Receptury do tego zabiegu są bogate w aminokwasy, które pod wpływem temperatury przenikają do warstwy korowej włosa. Dlatego struktura włosów staje się silna.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *