srebrne lancuchy
FASHION

SREBRNE ŁAŃCUCHY — NO CHAIN NO GAME 2019

W tym sezonie można zaobserwować powrót lat 80. Dlatego też wróciła moda na złote i srebrne łańcuchy! W tym roku noszę je nie tylko na szyi, ale i na nadgarstkach. Hitem są wiszące kolczyki o grubym splocie łańcuchów. Motyw łańcuchów króluje wszędzie, również na ubraniach.

SREBRNE ŁAŃCUCHY W ROZMIARZE XXL

Jestem ogromną fanką biżuterii typu chain-link. Bardzo podobają mi się obroże z łańcuchów albo bransoletki w rozmiarze XXL. Są one inspirowane więziennymi łańcuchami. Chociaż uwielbiam na co dzień minimalistyczne łańcuszki, to w tym sezonie skusiłam się na srebrny łańcuch. Takie masywne srebrne łańcuchy świetnie czują się w towarzystwie eleganckiej, a także sportowej garderoby. W tym wpisie znajdziecie również zdjęcie ze srebrnym chokerem, który jest moim ulubieńcem sezonu.

SREBRNE ŁAŃCUCHY


NO CHAIN NO GAME

This season, we can observe the return of the 80’s. First of all I wear not only on the neck, but also on the wrists. Drop earrings with thick strands of chains are a hit. The theme of the chains dominates everywhere, also on the clothes. I am a fan of chain-link jewellery. I really like the collars made with chains or XXL size bracelets. They are inspired by prison chains. Although I love minimalistic chains for every day, this season I got tempted to buy a silver one. Such massive silver chains feel great in the company of elegant and sporty clothes.

chain-link

Biżuteria BERYL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *