dancing shoes
FASHION

IDEALNE BUTY DO TAŃCA – WEGAŃSKIE, ELEGANCKIE I WYGODNE

Jak znaleźć idealne buty do tańca dla siebie? Co to są buty do tańca i co odróżnia buty do tańca od zwykłych butów? W tym poście znajdziesz odpowiedzi.
Buty do tańca to inwestycja w Twoje zdrowie, a także w atrakcyjny outfit. To dlatego, że buty do tańca są zaprojektowane tak, aby chronić stopę przed niewłaściwym ułożeniem, a także aby dawać stopie wsparcie i dodatkowo zapobiegać bólowi stopy. Taniec wywiera duży nacisk na stopy, więc możesz mieć problemy ze stopami, jeśli tańczysz w nieodpowiednich butach.

Zła postawa i bolesne stopy mogą mieć również wpływ na nogi, miednicę i kręgosłup. Idealne buty do tańca, są jednocześnie wygodne i stylowe. Wysokie obcasy powinny również utrzymywać ciało w dobrej kondycji. Ponieważ bardzo lubię tańczyć na wysokich obcasach, jest to szczególnie ważne.
Wysokość pięty, ale także jej pozycja, są szczególnie ważne dla równowagi.

W tańcach latynoamerykańskich i salsie, często wybieram otwarte buty do tańca, ponieważ oferują one większą elastyczność. W tańcach standardowych, preferuję zamknięte buty do tańca, ale materiał buta również ma duży wpływ na komfort i powinien być brany pod uwagę przy wyborze butów do tańca.

Materiał decyduje o przyczepności w bucie i powinien zapewniać stopie oddychanie. Tkanina taka jak satyna jest tutaj bardzo odpowiednia.

Właściwie jako osoba początkująca możesz tańczyć w zwykłych butach, ale do nauki kroków są one zupełnie nieodpowiednie. Wybierając buty, należy zastanowić się, do jakiego rodzaju tańca będą one potrzebne. Ważne jest również, aby zdecydować, jaka wysokość obcasa jest dla Ciebie najlepsza. Zbyt wysokie buty mogą utrudniać taniec, ale wyglądają pięknie. Taniec na wysokich obcasach sprawia, że czuję się seksownie, a także pomaga mi umiejętnie prezentować się na wysokich obcasach w życiu codziennym. Obecnie uczę się eleganckiej i seksownej choreografii. Jeśli i Ty chcesz tańczyć elegancko i pewnie na wysokich obcasach, powinieneś odwiedzić Szkołę Tańca w Berlinie. Szkoła Tańca D!’s oferuje wyszkolonych nauczycieli tańca, świetne sale i szeroką gamę zajęć, takich jak “Hight Heels”, a także zajęcia dla wszystkich grup wiekowych!

.

Przed zakupem butów należy również zastanowić się, czy wolimy tańczyć na parkiecie, czy na imprezach ulicznych pod gołym niebem.

VEGANIC DANCING SHOES

.
Wegańskie buty do tańca stają się coraz bardziej powszechne na oficjalnych zawodach tanecznych. Wegańskie buty do tańca muszą spełniać wiele wymogów, nie ograniczać stopy, a także być bardzo wytrzymałe. Obuwie specjalistyczne różni się w zależności od zastosowania w danej dyscyplinie.

Do tańców standardowych są to wegańskie czółenka. Wegańska linia obuwia tanecznego charakteryzuje się elastycznymi podeszwami z mikrofibry, które w niczym nie ustępują podeszwom zamszowym. Kolor wegańskich butów do tańca musi pasować do koloru stroju, aby nie otrzymać żadnych potrąceń w ocenie.

.

Do tańców latynoamerykańskich obcasy są wyższe, aż do 8 cm wysokości obcasa. Cholewka jest sznurowana w okolicy palców i tu również duża część stopy jest odsłonięta.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *