joga leggings
FASHION

WEGAŃSKIE LEGGINSY WYKONANE Z PLASTIKU POZYSKIWANEGO Z OCEANÓW

Od dłuższego czasu szukałam wegańskich legginsów do jogi. Legginsy, które mogłabym nosić do biegania, do jogi, ale także na krótkie wycieczki z psem. Wegańskie legginsy oraz wykonane z plastiku pozyskiwanego z oceanów to game changer!

Legginsy do jogi, które nieprzyjemnie uciskają w pasie lub są za ciasne, albo musimy je stale podciągać do góry, nie spełniają moich oczekiwań i denerwują mnie podczas treningu. Osobiście wolę długie legginsy z bardzo wysoką, szeroką talią, która dobrze leży w pasie i zdecydowanie nie krępuje ruchów, a także nie uciska brzucha.W większości przypadków legginsy są zaprojektowane tak, aby mogły służyć zarówno jako legginsy do jogi, ale także jako spodnie do treningu na powietrzu. Uważam jednak, że cienkie nylonowe lub poliestrowe legginsy są zbyt cienkie do biegania w zimie. Nie mogę wówczas skupić się na treningu, jeśli jest mi za zimno. Jednak legginsy wykonane z grubszego materiału nie nadają się do jogi, ponieważ nie są tak elastyczne i krepują ruchy.

Nasze oceany coraz bardziej pogrążają się w śmieciach. To bardzo smutne, że nasze zużycie tworzyw sztucznych na ziemi nadal rośnie, a zwierzęta padają ofiarą plastikowych odpadów. Dlatego bardzo się cieszę, że legginsy od Palmsuits są nie tylko wegańskie, ale również etycznie wyprodukowane. Z kodem poliwilk15 macie 15 % zniżki na wszystkie produkty w sklepie internetowym Palmsuits. Posiadam już kostium kąpielowy, który również został wyprodukowany z plastiku, pozyskanego z morz i oceanów i muszę przyznać, że jego jakość jest również świetna! Polecam takie rozwiązanie!

ozeane plastikmüll

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *