FASHION

TEDDY BEAR CZYLI PLUSZOWE PŁASZCZE

Tedy bear czyli pluszowe płaszcze właśnie nadszedł na nie szał i czas. Całe szczęście! Z pewnością znajdziemy w tym roku “fluffy” kurtki i płaszcze pluszowe typu miś, prawie każdej sieciówce.

JAK NOSIĆ PLUSZOWE PŁASZCZE TYPU TEDDY BEAR

Przyznaję, zawsze fascynowało mnie futro. Oczywiście w grę wchodzi tylko sztuczne futro! Dlatego tez moje serce podbiło w tym roku wierzchnie odzienie niczym wegańska skóra z niedźwiadka. (Mam nadzieje ze w tym przypadku nie trzeba nikomu tłumaczyć żartu)

Kurtki i płaszcze typu fluffy zawsze są ciepłe i pasują do eleganckiego outfitu. Jest to przydatne szczególnie w okresie imprezek świątecznych i sylwesta. Bo jak tu w rajtach wystąpić nie narażając na zdrowiu zarówno szanownego pecherza, jak i gardła.

Zdaje się, że w tym przypadku, wystarczy zarzucić jedynie fluffy płaszczyk typu tedy bear na imprezową kieckę. Fanki kobiecych stylizacji mogą połączyć „misia” z elegancką sukienką. Przede wszystkim, okrycie wierzchnie typu „fluffy” grzeje od srodka. Pod spód można założyć np. cos z koronki, czy tiulu. Doskonale sprawdzi się tutaj zwiewna, letnia midi dress. Jesli jesteś zmarzluchem, tak jak ja dodaj do stylizacji długie kozaki. Godnym uwagi zapewne są np. takie sięgające za kolano lub jeszcze dalej!

teddy bear

Oczywiście nie można zapomnieć o spodniach w typie animal print, które w tym przypadku skomponowało się wyśmienicie do mojego zimowego dywanu!

Płaszcze – Zara

Spodnie – Stradivarius

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *